Klientų aptarnavimo sutartys

Efektyviausias būdas, norint palaikyti idealią technikos būklę

UAB Avesco Lithuania klientai, pasirašę klientų aptarnavimo sutartį, gali būti ramūs dėl tinkamos technikos priežiūros ir laiku atliktų aptarnavimo bei remonto darbų. Patikėję šiuos serviso rūpesčius mūsų kvalifikuotiems darbuotojams, visą savo laiką ir dėmesį galėsite skirti pagrindinei įmonės veiklai. 

Klientų aptarnavimo sutartys yra efektyviausias būdas, norint palaikyti idealią technikos būklę, užtikrinti aukštesnę mašinos vertę antrinėje rinkoje, sumažinti neprognozuojamos trukmės darbo prastovas bei su jomis susijusias išlaidas. 

UAB Avesco Lithuania siūlo trijų tipų klientų aptarnavimo sutartis:

 1. Mašinų priežiūros sutartis,
 2. Mašinų techninio aptarnavimo ir remonto sutartis,
 3. Viską apimanti mašinų aptarnavimo sutartis.

Priežiūros sutartis:
Šis aptarnavimo sutarties tipas apima technikos visapusiškus vizualinės ir techninės apžiūros darbus bei šiems darbams atlikti reikalingų priemonių panaudojimą. Kiekvieną kartą gausite išsamią apžiūros ataskaitą, kurią išanalizavę ir priėmę reikiamus sprendimus, išvengsite rimtesnių technikos problemų ateityje.

Techninio aptarnavimo sutartis:
Tai kone populiariausias klientų aptarnavimo sutarčių tipas, kuris apima technikos priežiūros bei visus remonto darbus. Šiuos darbus atlieka kvalifikuoti „Avesco“ mechanikai, apmokyti pagal visas reikalingas Caterpillar programas. Ši sutartis taip pat numato mašinų stebėjimo Product Link sistemos priežiūrą bei S•O•SSM paslaugą (planinių alyvos ir aušinimo skysčių laboratorinių analizių atlikimas). Tokia sutartis leis technikos savininkui lengviau kontroliuoti visas išlaidas, susijusias su mašinos aptarnavimu ir užtikrins sklandų visų priežiūros bei remonto darbų organizavimą.

Viską apimanti techninio aptarnavimo sutartis:
Tokia sutartis siūlo visus anksčiau paminėtus darbus bei papildomai įtraukia mašinų kapitalinio remonto ir neplaninių serviso darbų atlikimą.

Priežastys, kodėl verta pasirašyti aptarnavimo sutartį:

 • Minimalios mašinų prastovos ir efektyvesnis darbo laiko planavimas.
 • Reguliarios apžiūros užtikrina didesnį mašinos našumą.
 • Nereikia užšaldyti lėšų ir laikyti atskiro atsarginių dalių sandėlio.
 • Darbus atliks kvalifikuoti Cat specialistai.
 • Diagnostikos ir analizių dėka gausite duomenų apie mašinos galimas problemas, todėl iš anksto galėsite pasirūpinti jų prevencija.
 • Visiška sąnaudų kontrolė.
 • Aukštesnė mašinos vertė antrinėje rinkoje.
 • Visiška ramybė dėl laiku atliktos ir kokybiškos technikos priežiūros.

Susisiekite su mumis ir mes padėsime parinkti Jums geriausią mašinų aptarnavimo programą.

Kontaktas