ATEITIES EKSKAVATORIAI JAU ČIA!

 

Į aukštesnį lygį pakeltas našumas 45/25/15

Mes džiaugiames galėdami pristatyti tris naujos kartos 20-ties tonų Cat® ekskavatorius.

320, 320 GC ir 323 siūlo 45% didesnį darbo efektyvumą, 25% mažesnes degalų sąnaudas ir 15% mažesnes techninės priežiūros išlaidas. Kiekvienas iš šių ekskavatorių yra suprojektuotas atsižvelgiant į efektyvumo esmę - įrodyti savo vertę, nešvaistant Jūsų laiko, pastangų, energijos ar išteklių.

 

 

 

 

 

DIRBKITE GREIČIAU.


Cat 320 ir Cat 323 pasižymi aukščiausiu gamykloje įrengtų technologijų lygiu, siekiant padidinti darbo produktyvumą. Abu modeliai padidins darbo efektyvumą iki 45 proc., lyginant su mašinomis, kurios naudoja tradicines technologijas. Mašinose įdiegta Cat Grade 2D ir Cat LINK programinė įrangą, jungianti technikos darbo vietą su Jūsų biuru.

 

Sužinoti daugiau

SUTAUPYKITE DAUGIAU.


Visų trijų Naujos kartos ekskavatorių variklių galia siekia nuo 121 iki 162 AG ir sunaudoja iki 25 procentų mažiau degalų nei ankstesni modeliai. Užtikrina optimalias kuro sąnaudas ir darbą. Nauja "Smart mode" režimo funkcija automatiškai pritaiko variklio ir hidraulikos galią esančioms kasimo sąlygoms, variklio apsukos automatiškai sulėtinamos, kai nėra poreikio didelei hidraulinei galiai, taip sumažinant degalų sunaudojimą.

 

Sužinoti daugiau

SUMAŽINKITE PRASTOVOS LAIKĄ.


Su Naujos kartos Cat ekskavatoriais atliksite daugiau darbų mažesnėmis sąnaudomis, techninio aptarnavimo išlaidos sumažėjo iki 15 proc. Grįžtamojo srauto filtro tarnavimo laikas padidėjo iki 3000 moto valandų, oro filtro iki 1000 moto valandų, o degalų bako angos filtro iki 2000 valandų.

 

Sužinoti daugiau


Jus domina Naujos kartos Cat ekskavatoriai? Susisiekime:
    +370 5 2603242
    info.lt@avesco-cat.com