MY.CAT.COM PADĖS LENGVAI VALDYTI PROJEKTUS

My.Cat.Com, visų jūsų mašinų duomenys vienoje vietoje, vienu prisijungimu — lengvai pasieksite svarbią informaciją apie savo technikos parką, kad ir kur bebūtumėte.
Teisingus sprendimus dėl technikos ir verslo priimkite išmaniai!

 

Užsiregistruoti dabar

 

 

 

NEMOKAMAS PRODUCT LINKTM ĮRANGOS ĮDIEGIMAS Į JŪSŲ CAT TECHNIKĄ

Oficialus Cat technikos atstovas Lietuvoje – Avesco, siūlo nemokamai įdiegti Product Link programinę įrangą į jūsų Cat techniką ir naudotis My.Cat.Com privalumais.

  • Product Link  tai palydovinė mašinų sekimo įranga įdiegta mašinoje, kuri kaupia informaciją apie mašinos lokaciją, utilizavimą, degalų sąnaudas ir dar daugiau bei siunčia šią informaciją duomenų atvaizdavimo programai, kuria naudojasi įmonė, pavyzdžiui, My.Cat.Com.
  • Cat Daily  tai My.Cat.Com programa, kurią atidarius, iš betkurio išmaniojo prietaiso, galite peržiūrėti ir analizuoti mašinos duomenis, naudoti juos techninio aptarnavimo planavimui ir technikos valdymo sprendimams.

 

Gauti Product Link nemokamai

Specialaus pasiūlymo sąlygos:

GCI – technika virš 10 t.
RI – stambioji karjerinė technika.
BCP – technika iki 10 t.

 

Cat Daily duomenų stebėjimo planas

  • Planas bus nemokamas minimaliai du metus po Product Link įrangos aktyvavimo datos.
  • Po dviejų metų, nemokamas planas bus pratestas iki kol mašina pasieks amžiaus ar motovalandų kriterijus.

Kaip sekate savo technikos duomenis?

Su My.Cat.Com, Džimas dirba efektyviau. Erikas, deja, nenaudoja My.Cat.Com . Pamatykite, kaip tai apsunkina jo gyvenima.

 

VIDEO

Išvenkite neplanuoto prastovos laiko prisijungę prie Cat Daily

Cat® Daily padeda dar efektyviau išnaudoti technikos parką. Kasdien gaunami duomenys susideda iš informacjos apie darbo laiką, lokacijos, įvykių, statistikos apie naudingas/nenaudingas darbo valandas ir kuro sąnaudų. Susisiekite su Avesco, jei norite sužinoti daugiau!

Dažniausiai užduodami klausimai:

Kokią informaciją galėsiu gauti? Kas jeigu turiu ne tik Cat techniką? Sužinokite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

 

Sužinoti atsakymus

 

 

Pažvelkite atidžiau į savo verslą:

My.Cat.Com suteiks prieigą prie kritinių jūsų įrangos duomenų, taip pat galimybę paskirstyti užduotis, patikrinti serviso įrašus ir suplanuoti techninės apžiūros atlikimą su savo Cat technikos atstovu.

 

Užsiregistruoti dabar

Kas nutinka nenaudojant My.Cat.Com?

Nenaudojant My.Cat.Com net ir paprasčiausios užduotys gali komplikuotis. Pažiūrėkite kas dar nutiko Erikui, jam nusprendus nesinaudoti My.Cat.Com  .

VIDEO

Keisti Vision Link į My.Cat.Com

Norite sužinoti daugiau? Reikia pagalbos registruojantis? Susisiekite:

alfonsas.vitas@avesco-cat.com

+370 65 664 941