Avesco kaip darbdavys

Mūsų darbuotojai – taip svarbiausia mūsų investicija. Esame įsitikinę, kad kiekvienas darbuotojas, gavęs sau tinkantį darbą ir gerą pagalbą iš darbdavio pusės – gali pasiekti aukštų darbo rezultatų. O sklandus darbas komandoje su kitais komandos nariais prisidės prie monės klestėjimo ir sėkmės.

Iniciatyvumas, sąmoningumas, socialinė kompetencija ir atsakomybė įmonėje Avesco rašoma iš didžiosios raidės. Lankstus darbo laikas, produktyvus darbas ir pilnas savo funkcijų vykdymas padeda mums pasiekti aukštus keliamus tikslus.

Ypatingą dėmesį skiriame kiekvienos grandies darbuotojų apmokymams ir kvalifikacijos kėlimui. Tai padeda mums didinti visų siūlomų paslaugų ir klientų aptarnavimo kokybę.

Darbuotojų ir darbdavio tarpusavio pasitikėjimas, darbuotojų susitapatinimas su įmone, kurioje dirba bei ilgalaikė verslo politika yra pagrindinės Avesco įmonės kultūros vertybės. 

Jei susidomėjote UAB Avesco Lithuania darbo pasiūlymais ir norite prisijungti prie mūsų, susipažinkite su šiuo metu siūlomais darbo pasiūlymais čia.