Cat® technika Žemės Ūkiui

Teleskopiniai Krautuvai Image 1 Teleskopiniai Krautuvai Image 2 Teleskopiniai Krautuvai Image 3

Cat technika  Jūsų ūkyje

Kiekvienas ūkininkas atlieka daugybę skirtingų užduočių savo ūkyje, todėl ir Cat® mašinos pasižymi multifunkcionalumu, sukurtos taip, kad patenkintų jūsų lūkesčius ir susidorotų su kasdieniais iššūkiais dar greičiau.

Mūsų produktų gamą skirtą žemės ūkiui sudaro: teleskopiniai krautuvai, ekskavatoriniai krautuvai, ratiniai ir vikšriniai mini krautuvai, kompaktiniai ir mažieji ratiniai krautuvai, mini ekskavatoriai.

Cat technika kartu su Cat darbo įrankiais, pasiruošusi prisitaikyti jūsų ūkyje ir tapti nepakeičiamu pagalbininku keliant darbo našumą. 

Teleskopiniai krautuvai


TH255C

TH255C

Ypač manevringas! Šio modelio krautuvas skirtas gyvulininkystės ūkiams. Tai puikus įrankis krovos, šėrimo, mėšlo valymo darbams. Krautuvas labai ekonomiškas, itin manevringas ir kompaktiškas – tik 1,8 m pločio ir 1,9 m aukščio, todėl lengvai pravažiuoja pro siaurus, žemus vartus. Dėl priekinės krautuvo jungties darbo įrankių kiekis praktiškai neribojamas. Šiam krautuvui tinka įvairūs universalių mini-krautuvų priedai.

TH336C

Caterpillar TH336C

Stabilus ir greitas! Šis teleskopinis krautuvas skirtas kelti lengvus (iki 3,3 t) krovinius į nedidelį aukštį. Maksimalus krautuvo pasiekiamas aukštis – 6,1 m (su 2,4 t kroviniu). Ypatingai tinka rulonų, trąšų, grūdų krovos darbams atlikti. Krautuvas yra 2,38 m pločio – tai garantuoja didelį stabilumą, važiuojant net su pakeltu kroviniu. Gausus priedų pasirinkimas pagal Jūsų poreikius.

TH337C

Caterpillar TH337C

Aukštai siekiantis! Krautuvas puikiai tinka kelti lengvus krovinius (iki 3,3 t) į didesnį aukštį. Maksimalus krautuvo pasiekiamas aukštis – 7,3 m (su 2 t kroviniu). Ši mašina turi ilgą 3,07 m bazę (atstumas nuo priekinio iki galinio rato centro) ir mažą apsisukimo spindulį. Puikiai tinka atlikti sudėtingus krovos darbus. Dėl ilgos bazės ir aukštos prošvaistės krautuvas ypač lengvai juda laukuose. Gausus priedų pasirinkimas pagal Jūsų poreikius.

TH406C

TH406C Caterpillar

Galingas ir greitas! Šis krautuvas skirtas kelti sunkius (iki 3,7 t) krovinius į nedidelį aukštį. Maksimalus krautuvo pasiekiamas aukštis – 6,1 m (su 2,5 t kroviniu). Tai puikus pasirinkimas, kai reikia galingo, greito ir manevringo teleskopinio krautuvo. Ant mašinos galima kabinti dideles mėšlo šakes su griebtuvu, didžiausius siloso atkandėjus ir kitus darbo įrankius.

TH407C

Cat TH407C

Populiariausias Cat teleskopinis krautuvas, skirtas krauti sunkius (iki 3,7 t) krovinius į didelį aukštį. Maksimalus pasiekiamas aukštis – 7,3 m. Krovos darbus galima atlikti maksimalia jėga ir greičiu. Keltuvas pasižymi didele priekabos tempimo galia ir kaušo atplėšimo jėga (65 kN). TH407C ypač tvirtas, todėl tarnauja net ir sunkiausiomis darbo sąlygomis. Gausus priedų pasirinkimas pagal Jūsų poreikius.


Jei norėsite sužinoti daugiau apie Cat techniką arba pasiteirauti dėl demonstracijos, susisiekite su mumis: info.lt@avesco-cat.com