Naujienos

Caterpillar® Karjerų dienose 2017: “SMART Quarrying – Built for It”

Birželio 12–14 dienomis Caterpillar® organizuotose Karjerų dienose Malagoje (Ispanija) dalyvavo ir Avesco klientai iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos, atvykę pamatyti demonstruojamų naujausios technikos pavyzdžių ir susipažinti su Caterpillar technikos naujovėmis.  

Pirmosios dienos rytą buvo supažindinama su naujais technologiniai sprendimais, skaitmeninėmis karjerų eksploatacijos tobulinimo priemonėmis, bepiločių skraidyklių paslaugomis ir prastovų valdymo įrenginiu – visi šie sprendimai buvo sukurti tam, kad būtų pagerintas karjerų produktyvumas ir taupomi degalai. Antrosios dienos pusės renginiai buvo tęsiami didžiajame stende demonstruojant optimalaus krovinio paskirtymo sistemą, po to buvo pristatomi nauji darbams karjeruose skirti Caterpillar produktai, išskirtinį dėmesį rodant naujiesiems mechanizmams – Cat® 986K bei Cat® 745. Pirmosios dienos pabaigoje pristatytas karjerų efektyvumo tyrimas, kuriame ypač didelis dėmesys skirtas pakrovimo bei pervežimo veiklos praktikai bei tam, kaip įvairiais būdais galima daryti įtaką produktyvumui, kuro sąnaudoms, taip pat priežiūros bei eksploatacijos išlaidoms. Antrąją dieną buvo pasakojama apie saugaus darbo sprendimus, po to buvo supažindinama su darbams karjeruose skirta nuotolinės priežiūros sistema – „Advanced Productivity“. Programa baigėsi įspūdingu 60 minučių trukmės technikos demonstravimu, apimančiu visą siūlomą Caterpillar karjerinę techniką bei karjerų naudojimo sprendimus.

Kaip pripažįsta Avesco Baltija generalinis direktorius Wolfram‘as Söhnel‘is, bene didžiausios naudos klientams suteikia lankymasis mokymo centre, kur jie gali gauti pravarčios informacijos ir patarimų, kuriuos vėliau galės įgyvendinti ir juos taikyti kasdieniuose darbuose. Technikos pavyzdžių testai ir jų lyginimas vyksta lauko sąlygomis, tokiu būdu klientai gali iš karto išvysti rezultatus, taip pat gali palyginti savo įmonės patirtį naudojant techniką. Antai vienas iš UAB Avesco klientų yra pripažinęs: „Dabar aš žinau, kaip bus atliekami darbo proceso pokyčiai mano įmonėje“. Ši nuomonė liudija, kad tiek profesionalo duodami patarimai, tiek vietoje, karjere, atliekami bandymai suteikia klientams nepakeičiamos ir vertingos patirties teisingai eksploatuojant savo technikos parką. 

Žinoma, didieji Cat® modeliai – tokie kaip Cat 992k ar Cat 777G – Baltijos rinkai nėra būdingi, vis dėlto naujasis ratinis krautuvas 950 GC sukėlė didžiulį susidomėjimą, ypač lyginant jį su jau rinkoje pažįstamu Cat 950 M.

Caterpillar demonstravimo ir mokymo centras užima daugiau nei 260 hektarų plotą Kosta del Sol pakrantės regione Ispanijos pietuose. Padedant profesionalų komandai – specializuotų dalykų dėstytojams, operatoriams ir pagalbiniam personalui – Caterpillar mokymo centras Malagoje yra nepakartojama, atpalaiduojančia atmosfera pasižyminti vieta mokymo seminarams, technikos priemonių demonstracijoms bei vykdyti kitokio pobūdžio mokomąją veiklą.