Naujienos

Baltijos šalių kelininkų konferencija 2017

29-oje tarptautinėje Baltijos šalių kelininkų konferencijoje Taline pasirodys daugiau nei 60 pranešėjų, bus įrengta virš 100 parodos stendų ir apsilankys daugiau nei 500 dalyvių.

Istorija

Pirmoji Baltijos šalių kelininkų konferencija buvo surengta 1932 metais. Nepaisant beveik du dešimtmečius dėl sovietų režimo trukusios pertraukos, iš viso buvo surengtos 28 konferencijos. Nedideli regioniniai susitikimai tapo dideliais tarptautiniais suvažiavimais, kuriuose dalyvauja šimtai dalyvių, pranešėjų ir parodos dalyvių iš beveik 30 šalių. Konferencija vyksta kas tris metus skirtingose Baltijos jūros regiono valstybėse. 29-oji tarptautinė Baltijos šalių kelininkų konferencija vyks 2017 m. rugpjūčio 27–30 d. Taline, Estijoje.

29-oji tarptautinė Baltijos šalių kelininkų konferencija

29-oji tarptautinė Baltijos šalių kelininkų konferencija vyks 2017 m. rugpjūčio 27–30 d. Taline, Estijoje. Konferencija prasidės registracija Hidrolėktuvų uoste 2017 m. rugpjūčio 27 d., o baigsis specialiomis išvykomis į kelių statybų objektus rugpjūčio 30 d.

Pagrindinės konferencijos temos yra: strateginis kelių ir transporto planavimas; kelių finansavimas; kelių tiesimas; kelių priežiūra; kelių danga ir medžiagos; kelių eismo saugumas; pažangiosios transporto sistemos ir pažangūs su keliais susiję sprendimai; tiltai; aplinka; klimato kaita ir energetika.

Paroda

Konferencijos metu tiek viduje, tiek ir lauke vyks kelių technikos paroda. Parodoje galėsite susipažinti su kelių tiesimo ir priežiūros technologijomis bei informacinėmis technologijomis, eismo saugumu, viešuoju transportu ir kitomis temomis.

„Avesco“ atstovai lauks Jūsų konferencijoje Taline rugpjūčio 28–29 d. šiuo adresu: Estonian Fairs parodų centras, Pirita tee 28, Talinas. Mūsų lauko stende galėsite apžiūrėti „Cat“ techniką ir pasikalbėti su mūsų pardavimo vadybininkais apie „Cat“ technikos naujienas bei pranašumus.

Susipažinkite su konferencijos programa čia.

Labai laukiame Jūsų Baltijos šalių kelininkų konferencijos parodoje Taline!

„Avesco Baltics“ komanda