Finansavimo paslaugos

SUSIGRĄŽINKITE IKI 95% SUMOKĖTŲ LIZINGO PALŪKANŲ

Įsigijus techniką su gamykliniu „Caterpillar“ finansavimu padėsime Jums pasinaudoti UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ priemone „Dalinis palūkanų kompensavimas“*, skirta smulkiam ir vidutiniam verslui** skatinti.

Lietuvoje smulkus ir vidutinis verslas gali susigrąžinti nuo 50% iki 95% sumokėtų palūkanų už 36 mėnesius. Paraiškos gali būti teikiamos iki 2020.10.31.

  Įmonėms registruotoms
Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje
Įmonėms registruotoms
kitose savivaldybėse
Įmonė Juridinių asmenų registre
ne ilgiau nei 5 metus
grąžinama 80%
sumokėtų palūkanų
grąžinama 95%
sumokėtų palūkanų
Įmonė Juridinių asmenų registre
ilgiau nei 5 metus
grąžinama 50%
sumokėtų palūkanų
grąžinama 95%
sumokėtų palūkanų

Susisiekite su Cat Financial atstovas Lietuvoje Evaldas Lazdauskas:
mob. +370 640 49797, el.p. evaldas.lazdauskas@avesco-cat.com

*Daugiau informacijos apie priemonę Nr. J03-IVG-T ir taikomas išimtis čia.
**Samprata apibrėžta Lietuvos Respublikos smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros įstatyme.


Caterpillar Financial Services Corporation

Pagrindinė bendrovės buveinė įsikūrė Jungtinėse Valstijose, Našvilio mieste. Tai didžiausio pasaulyje statybos ir kasybos technikos, krautuvų, pramoninių variklių ir turbinų gamintojo Caterpillar Inc. šeimos narys, teikiantis Cat technikos finansavimo paslaugas beveik visame pasaulyje.

Pačioje veiklos pradžioje, 1981 metais, buvo finansuojami tik Ilinojaus valstijos Peori mieste įkurtos įmonės Cat krautuvų įsigyjimo projektai. Po penkių darbo metų, "Cat Financial", išplėtė savo veiklą ir kitais Caterpillar bendrovės siūlomais produktais.

Šiandien, po beveik 30 metų veiklos, "Cat Financial" aptarnauja klientus 45 pasaulio šalyse. Šiaurės ir Pietų Amerikos, Australijos, Europos ir Azijos Cat atstovai savo klientams siūlo finansinius produktus, atitinkančius jų individualius poreikius.

"Cat Financial" veiklos tikslas – pasiūlyti viso pasaulio klientams platų finansinių paslaugų spektrą, apimantį visą Cat mašinų ir įrenginių bei iš Caterpillar elementų sudarytų įrenginių gamybos liniją.

Caterpillar Financial Services Poland Sp. z o.o.

Įmonė įkurta 1997 metais, norint užtikrinti finansinę paramą visiems Cat klientams Lenkijoje. "Cat Financial Poland" 100 proc. priklauso "Caterpillar Financial Services Corporation", esančiai JAV, Našvilio mieste.

"Cat Financial" Lenkijos atstovybė įsikūrusi Varšuvoje. Įmonės portfelį sudaro daugiau nei 4500 sutarčių, kurio bendra suma viršija 250 milijonų eurų. Bendrovė taip pat aptarnauja Cat atstovybės Lietuvoje – UAB “Avesco Lithuania" – klientus nuo 2007 metų.


Įmonės misija

Pagalba sėkmės siekiantiems Caterpillar atstovams ir klientams, siūlant profesionalias finansines paslaugas

Vykdydami savo misiją, mes žiūrime į finansus šiek tiek kitaip – iš mūsų klientų perspektyvos. Suvokdami kasdienes jų pastangas, iššūkius, su kuriais jiems tenka susidurti jų kelyje, ir puikiai išmanydami rinkos specifiką, mes galime kurti finansines programas, priderintas individualiai kiekvienai įmonei. Mes suprantame, kad mūsų ateitį nulemia mūsų klientų ateitis.

Klientas yra savo srities ekspertas, Cat atstovas – įrenginių ir mašinų ekspertas, o "Cat Financial" – finansų ekspertas. Mus visus sieja vienas dalykas – Caterpillar prekės ženklo ir produktų išmanymas. Būdami Caterpillar šeimos narys, mes žinome jos produktus geriau nei bet kuri kita finansų institucija, todėl klientams galime pasiūlyti tinkamiausius finansinius sprendimus.


Paslaugos

Cat Finansavimo paslaugos

Finansinis lizingas

Finansinis lizingas

Finansinis lizingas – tai puikus investicijos finansavimo įrankis, tinkantis tiek stambioms, tiek smulkioms įmonėms. Pasinaudojęs šia finansavimo galimybe, klientas galės laisvai naudotis įsigyta statybine technika.

Finansinio lizingo esmė yra susijusi su Lizingo gavėjo materialaus turto vertės apskaita. Lizingo įmoką sudaro turto išpirkimo įmoka ir palūkanos. Palūkanos ir nusidėvėjimas priskiriami prie sąnaudų, o pridėtinės vertės mokestis apskaitomas atitinkamai pagal LR įstatymus.

Tikslinė paskola

Teisiniu, buhalteriniu ir mokesčių atžvilgiu paskola funkcionuoja lygiai taip pat kaip banko kreditas.

Sąskaita faktūra už mašiną išrašoma tiesiogiai Klientui. Pagal paskolos sutartį "Caterpillar Financial Services Poland" sumoka nustatytą sumą į Paskolos gavėjo sąskaitą, o Paskolos gavėjas grąžina šią sumą atitinkamomis dalimis, sudarytomis iš suteiktos paskolos dalies ir palūkanų. Užtikrinimui pasirašoma nuosavybės teisės perleidimo sutartis.

Veiklos nuoma

Veiklos nuoma – tai sandoris naudingas bendrovėms, turinčioms ilgalaikius, pavyzdžiui, 2-3 metų projektus, kai nėra aišku, ar projekto metu naudojama technika bus reikalinga jam pasibaigus. Veiklos nuomos paslauga ypač patraukli įsipareigojimų ir buhalterinės apskaitos atžvilgiais.

Veiklos nuomos paslauga suteikia galimybę išsirinkti Jūsų projektui reikalingą techniką, kurią "Caterpillar Financial Services Poland" įsigyja ir perleidžia naudotis Jums. Visą sutarties laikotarpį technika nuosavybės teise priklauso "Cat Financial Services Poland".


FINANSAVIMO SĄLYGOS

  • Finansavimo valiuta: EUR
  • Lizingo laikotarpis: 12 – 72 mėnesiai
  • Pradinė įmoka nuo 0 proc.
  • Įmokos: vienodos, sezoninės 
  • 3 mėnesiams per metus lizingo įmokos gali būti sumažintos iki palūkanų sumos
  • Pastovi palūkanų norma 
  • Siūlome finansavimą, taikant pastovią palūkanų normą, kuri garantuoja vienodas įmokas iki sutarties galiojimo pabaigos, neatsižvelgiant į palūkanų normos pokyčius
  • Technikos komponentų ir papildomos įrangos finansavimas
  • Sprendimas suteikti kreditą priimamas per 24 darbo valandas

Pelnyti klientų nuolankumą mums padeda sklandus kredito vertinimo procesas ir supaprastinti dokumentų reikalavimai