News

Transformeriai

„Caterpillar“ ir „Transformeriai: paskutinis riteris“ suvienijo jėgas

Per savo gyvavimo metus „Cat“ mašinos ne kartą pasirodė filmuose, šį kartą „Caterpillar“ susisiekė su kino kompanija „Paramount Pictures“, kuri pasidalino kuriamų filmų sąrašu su bendradarbiavimo galimybėmis. Kai „Caterpillar“ komanda išvydo „Transformeriai: paskutinis riteris“ filmo pavadinimą sąraše, sprendimas bendradarbiauti buvo priimtas.

Šia proga, liepos 10 dieną „Avesco Lithuania“ pakvietė klientus ir darbuotojus kartu praleisti vakarą, sužinoti apie „Cat“ naujos kartos mašinų viziją bei pamatyti „Caterpillar“ ir „Paramount Pictures“ bendradarbiavimo rezultatus filme,  „Transformeriai: paskutinis riteris“.


Yra trys pagrindinės priežastys, kodėl „Caterpillar“ ir Transformerių  filmas taip tinka vienas kitam. Pirmiausia savybės, su kuriomis siejami Transformerių  filmai — jėga, lojalumas ir apsauga — tai tobulai atspindi „Caterpillar“ prekės ženklą. Antra, Autobotai  filme padeda pagrindiniams herojams kilti į kovą ir pasitikti sunkiausius gyvenimo iššūkius. Mes dirbdami su „Caterpillar“ technika, partnerystę su klientais matome lygiai taip pat. Ir trečia, „Caterpillar“ nuolat  vysto naujus produktus ateities projektams, technikos tobulinimas ir transformacija — mūsų darbo dalis, mes siekiame padėti savo klientams pakelti statybos industriją į aukščiausią lygį.

Vaidmuo filme atiteko „Cat“ 320 ekskavatoriui. Ši technika pasirinkta dėl savo universalumo. „Cat“ ekskavatorių jūs rasite bet kuriame pasaulio kampelyje, dirbantį įvairiausius  darbus. Tai viena populiariausių „Caterpillar“  mašinų visame pasaulyje.

„Transformeriai: paskutinis riteris“ filmo aprašymas

Žemę užvaldė nepasitikėjimas, netikrumas ir įtampa. Pradingus Optimus Praimui, žmonės įsivėlė į karą su Transformeriais. Tačiau iš kosmoso tolybių grėsmingai artėja kur kas didesnė nelaimė. Tūkstantmečius siekiančios Transformerių  istorijos legendos byloja, kad, norint išsaugoti Transformerių  pasaulį, Žemė privalo būti sunaikinta.

Apie šį pavojų miglotai nujaučia anglų lordas, seras Edmundas (aktorius Anthony‘is Hopkins‘as). Jo pastangomis suformuojama nedidelė komanda, kuriai lemta stoti į kovą už Žemės išlikimą. Jėgeris (akt. Mark‘as Wahlberg‘as), ištikimoji Kamanė, žavinga Oksfordo profesorė Vivjena (akt. Laura Haddock) ir dar keli Autobotams  ištikimi žmonės, privalės išsiaiškinti didžiausią Transformerių  paslaptį ir galbūt išgelbėti abu pasaulius.

Pamatykite filmo anonsą paspaudę čia.

Ar žinojote?

  • „Transformeriai: paskutinis riteris“ tai brangiausias Transformerių  filmas, kurio biudžetas siekia 260 milijonų dolerių.
  • Scenos, kuriose seras Edmundas Burtonas lankosi dešimtoje Downing gatvėje filmuotos 2016 metų spalio mėnesį, Didžiosios Britanijos Ministro pirmininko kabinete.
  • Transformerių  filmas paremtas tuo pačiu pavadinimu pavadinta žaislų linija, kuri buvo sukurta 1984 metais kompanijos „Hasbro“.
  • „Transformeriai: paskutinis riteris“ pasirodė praėjus lygiai dešimtmečiui nuo pirmosios Transformerių filmo dalies.
  • Seniausias filmas, kuriame pamatysite „Caterpillar“ techniką, pasirodė 1927 metais, tai nebylusis filmas „Man Power”. Daugiau skaitykite paspaudę čia.