News

Apsilankykite Tarptautinėje RESTA 2016 parodoje

AP655F asfaltbetonio klotuvas
972M XE ratinis krautuvas

Šiais metais tarptautinė statybų ir remonto paroda „Resta 2016“ atveria duris visiems, norintiems sužinoti statybų pasaulio naujienas, pamatyti šios srities pažangiausių technologijų sprendimus bei įdomius eksponatus, padedančius lengviau, greičiau ir ekonomiškiau įvykdyti įvairius statybų darbus. Ilgametė parodos dalyvė – „Cat“ atstovė Lietuvoje UAB „Witraktor“ – prisideda prie įspūdingos „Resta“ parodos statybinės technikos lauko ekspozicijos ir lankytojų dėmesiui pristato visą spektrą patikimų „Cat“ mašinų, tarp kurių bus unikalių, į Baltijos šalis atvežtų pirmą kartą. Apsilankę „Cat“ technikos stende rasite net 16 įvairaus dydžio ir paskirties naujausius statybinių mašinų modelius bei itin patikumus, visame pasaulyje ir Lietuvoje gerą vardą pelnusius, „Cat“ elektros generatorius. Ypatingai džiaugiames, galėdami pristatyti naujos kartos vikšrinį asfaltbetonio klotuvą Cat AP655F ir ratinį krautuvą Cat 972M XE. Šios įspūdingos mašinos jau sulaukė didelio susidomėjimo tarptautinėje statybos parodoje „Bauma 2016“, Vokietijoje. Dabar jas apžiūrėti ir įvertinti gali „Resta“ parodos lankytojai.

Kuo unikalus F-serijos Cat AP655F vikšrinis asfaltbetonio klotuvas? Šioje mašinoje įdiegtos naujausios technologijos, padedančios maksimaliai didinti darbo našumą. Joje apjungtos labai svarbios asfalto klotuvui savybės: galingumas, patikimumas, darbo greitis ir lengvas valdymas. Viena iš ryškiausių inovacijų – asfalto garų surinkimo ir ventiliavimo sistema, kuri ištraukia dūmus ir garus, susidarančius asfalto klojimo eigoje, ir tokiu būdu suteikia mašinos operatoriui žymiai daugiau konforto. Be to, AP655F modelyje įdiegta inovatyvi Mobil-TrackTM technologija. Tai pažangi vikšrinės važiuoklės sistema, suteikianti mašinai išskirtinį stabilumą, manevringumą ir didesnį transportavimo greitį (iki 14 km/val.). Technologija veikia tokiu principu, kad asfalto klojimo procesas būtų nepertraukiamas, o asfalto danga – tolygi ir vientisa.

Svarbu paminėti ir tai, kad šis klotuvas turi galingą 70 kW generatorių, leidžiantį įkaitinti klojimo plokštę per rekordinį laiką – 15 minučių. Dar viena svarbi naujovė, tai – vandeniui atsparus bei turintis dieninio ir naktinio režimo funkcijas, klotuvo valdymo skydelis, valdomas mygtukais, o ne svirtimis. Toks valdymo skydelis yra ypatingai patikimas. Bandymai patvirtino, kad net po 1 milijono ciklų naudojimo tokio tipo skydelis dirba nepriekaištingai ir be gedimų.

Dar viena, ypatingo dėmesio verta, UAB “Witraktor” ekspozicijos puošmena – ratinis krautuvas Cat 972M XE. Tai tobulas galios, degalų ekonomijos ir efektyvumo derinys. Šios mašinos kuro sąnaudos 25% mažesnės nei kitų „Cat“ M-serijos ratinių krautuvų ir 35% mažesnės nei ankstesnių „Cat“ K-serijos ratinių krautuvų. Tai viena tvirčiausių, inovatyviausių, patikimiausių ir ekonomiškiausių mašinų savo klasėje.

Apsilankę mūsų stende galėsite susipažinti su gamyklinio finansavimo paslaugomis – lizingu ir paskola. „Cat Financial“ atstovė suteiks visą reikiamą informaciją apie technikos finansavimo būdus ir galimybes bei paaiškins, kaip galite plėsti verslą ir išnaudoti savo finansines galimybes neįšaldant apyvartinių lėšų.

Kartu su UAB „Witraktor“ savo produktus pristatys „Sitech“ atstovybė. Galėsite įvertinti „Trimble“ mašinų valdymo 2D-3D sistemas, svėrimo įrangą ir medžiagų valdymą, programinę įrangą, duomenų paruošimą ir BIM (statinio informacinis modeliavimas) sprendimą. Ateikite ir įsitikinsite – kaip paprasta valdyti šias sistemas, kurios garantuotai padidins Jūsų veiklos našumą.

Taip pat, norime paminėti, kad visomis parodos dienomis mūsų stende konsultuos UAB „Witraktor“ specialistai, o visiems pas mus apsilankusiems pasiūlysime sužaisti jau tradicija tapusį žaidimą su „Cat“ technika, kur nugalėtojus laukia puikūs prizai ir marios teigiamų emocijų! Ateikite, išbandykite ir įsitikinkite, kad Caterpillar ilgametė patirtis ir pažangios technologijos – sukurta Tau! Mus rasite UAB “Witraktor” lauko parodinėje aikštelėje Nr. L5.16.