NAUJOS KARTOS CAT® MINI EKSKAVATORIŲ PRISTATYMAS – CATERPILLAR® ROADSHOW 2019

 

REGISTRUOKITĖS Į RENGINĮ DABAR: REGISTRACIJOS FORMA

 

Caterpillar Roadshow 2019 – tai unikali galimybė vienam iš pirmųjų iš arčiau susipažinti su Naujos Kartos Cat® Mini Ekskavatorių serija ir sužinoti daugybę naudingos informacijos apie šias mažas, tačiau neįtikėtinai galingas mašinas, sukėlusias revoliuciją žemės kasimo srityje visame pasaulyje. Pirmieji Lietuvoje įvertinsite kaip išmaniosios Cat® technologijos, padės išspręsti Jūsų verslo iššūkius ir iš naujo perrašyti darbo vietoje galiojančias taisykles!

Renginio metu „Avesco Lithuania“ atstovas surengs išsamų Cat® mini ekskavatoriaus pristatymą bei pademonstruos pagrindinius šių mašinų pranašumus. Suteiksime puikią galimybę visiems norintiems patiems įlipti į kabiną ir išbandyti pažangiausias Cat® technologijas realiame darbe. Mūsų Caterpillar Roadshow sunkvežimyje Jūsų lauks virtualus turas ir įdomūs faktai apie naujuosius mini ekskavatorius. Nebijantys iššūkių galės sudalyvauti Caterpillar virtualiame išbandyme – konkurse, kurio pagrindinis prizas išties įspūdingas – kelionė į Malagą, kur stebėsite Europos šalių Cat® Operatorių Varžybas!

Renginio metu Jūsų lauks nemokamas, skanus ir šiuolaikinis maistas, daugybė atrakcijų visai šeimai bei tikros emocijos ir vertinga patirtis.

Caterpillar Roadshow 2019 – tai statybinės technikos šventė, į kurią kviečiami visi Cat® technikos mylėtojai ir entuziastai. Atvažiuokite patys, su kolegomis ar kartu su šeima – bus smagu visiems! Lauksime Jūsų gegužės 27 d., 14-19 val., adresu: „Avesco Lithuania“ būstinė Kaune, Ateities pl. 28A, Kaunas

REGISTRUOKITĖS Į RENGINĮ ČIA!