Latvijoje vyks pirmosios Baltijos šalių operatorių varžybos

Šių metų rugsėjo 6 - 8 dienomis Latvijoje vyks pirmosios Baltijos šalių operatorių varžybos. Dalyvauti kviečiami visi sunkiosios technikos operatoriai iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos. Tai bus galimybė ne tik pasivaržyti, bet ir susitikti su šios industrijos specialistais iš Baltijos šalių bei pasidalinti patirtimi.

Dalyvių sąrašas

Cat® - tai gyvenimo būdas

,,Šiomis lenktynėmis norėjome sugriauti stereotipinį „traktoriaus vairuotojo“ įvaizdį ir parodyti, kad technikos operatoriaus profesija yra rimta, jai reikia žinių, kvalifikacijos ir talento’’, paaiškina Jānis Vīksna, AVESCO SIA Latvijos regiono vadovas ir Baltijos šalių operatorių varžybų organizatorius.

Statybinių mašinų operatorių varžybose užduotys apims įvairią Caterpillar® techniką. Operatoriai turės valdyti dar mažai žinomus arba nežinomus Cat® mašinų modelius, kuriuos pirmą kartą išbandys renginyje. Todėl galima sakyti, kad šios varžybos yra apie talentingus vyrus, kuriems ši technika yra hobis, aistra ir gyvenimo būdas.

Varžybų rungtys ir technikos naujienos

Šis renginys pirmą kartą vyks Baltijos šalių lygmenyje. Per tris dienas, operatoriai individualiai atliks tris užduotis, naudodamiesi įvairia Caterpillar® technika. Varžybų dalyviai ir įmonių atstovai turės galimybę dalyvauti seminaruose, kur galės sužinoti apie naujausią ekskavatorių niveliavimo sistemą Trimble 3D GPS, statybinės technikos naujienas ir Cat Rebuild sertifikuoto remonto privalumus.

Varžybų vieta

Kol operatoriai demonstruos savo įgūdžius, šeimų ir sirgalių taip pat lauks pramogos. Mažiesiems skirtas vaikų pramogų centras, o suaugusieji turės galimybę dalyvauti įvairiose estafetėse ir edukacinėse programose. Renginys suteiks galimybę visiems šeimos nariams praleisti aktyvų laiką kartu ir susipažinti su operatorių kasdieniu darbu. 

Nuo liepos 10 d. iki rugpjūčio 15 d. dalyviai gali registruotis elektroniniu būdu, tinklalapyje www.avesco-cat.lt. Operatorių varžybose teisę dalyvauti turi visi vyresni nei 18 metų operatoriai, dirbantys su įvairių gamintojų ir tipų statybinėmis mašinomis, turintys traktoriaus tipo mašinų vairuotojo pažymėjimą. Operatorius turi atstovauti statybų pramonės įmonę, registruotą Baltijos regiono teritorijoje. 

Varžybos vyks tris dienas Avesco Baltic biure Latvijoje, Ziedu Gravas Mārupes rajone. Renginio metu kasdien vyks rungtys, skirtos operatoriams iš visų trijų Baltijos šalių. Iš tos pačios įmonės gali dalyvauti ne daugiau nei du dalyviai, iš tos pačios šalies – ne daugiau nei 20 operatorių.

Apdovanojimai

Po vieną dalyvį iš kiekvienos šalies, surinkusį didžiausią taškų skaičių, organizatoriai apdovanos Grand Prix – kelialapiu dviem asmenims į Caterpillar MDLC Malagoje, vieną iš moderniausių mokymo ir demonstravimo centrų pasaulyje. Papildomas prizas – kelionė į Ispaniją, bus įteiktas bendrovei, kurią atstovaus Grand Prix laimėtojas. Geriausius dienos rezultatus parodę dalyviai bus kasdien apdovanojami tos dienos varžybų pabaigoje.

Kviečiame bendroves dalyvauti

„Keletą metų vykusios Lietuvos operatorių varžybos dabar tampa tarptautinėmis. Tai puiki galimybė  susirungti su geriausiais Latvijos ir Estijos operatoriais bei išbandyti naujausią Cat techniką. Suprasdami, kad rugsėjo mėnuo visais laikais buvo labai intensyvus mūsų industrijoje, visgi   kviečiame Lietuvos bendroves paremti savo darbuotojus, norinčius dalyvauti šiame išbandyme“, renginyje ragina dalyvauti Mindaugas Lapienis, BCP prekybos vadovas.

Akimirkos iš praeitų metų

Keletas akimirkų iš praeitais metais vykusių Operatorių varžybų Latvijoje.

Papildoma informacija

Zane Zolmane

SIA Avesco

Baltijos šalių marketingo vadovė

Tel.: + 371  29197909

el.p: zane.zolmane@avesco-cat.lv  

  

 

  

Atsisiųskite taisykles anglų kalba