Cat® statybinė technika – geriausias kainos ir kokybės santykis

Atlikus pirmąją „ICERTIAS Best Buy Award Construction 2017/2018“ apklausą Lietuvoje paaiškėjo, kad, vartotojų nuomone, Cat® statybinė technika atitinka geriausią kokybės ir kainos santykį.

 

Praėjusių metų pabaigoje šveicarų organizacija ICERTIAS atliko tyrimą „ICERTIAS Best Buy Award Construction 2017/2018“.  Apklausos respondentų buvo paprašyta pareikšti nuomonę apie techniką, kuri atitinka geriausią kainos ir kokybės santykį, remiantis asmenine patirtimi, susijusia su konkrečiomis produktų ar paslaugų kategorijomis Lietuvos rinkoje.

Tyrimo apklausoje dalyvavo net 1200 respondentų iš Lietuvos – statybos sektoriaus specialistai ir savarankiškai statybos darbais užsiimantys asmenys.

Statybinės technikos kategorijoje respondentams buvo pateiktas toks klausimas:

Nurodykite STATYBINĖS TECHNIKOS gamintoją arba tiekėją, kuris, remiantis Jūsų arba Jums artimų žmonių asmenine patirtimi ar nuomone, siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį Lietuvos rinkoje:”

Daugumos apklaustųjų atsakymas buvo Cat.

Oficialus Cat atstovas Lietuvoje „Avesco Lithuania“ siekia, kad jų tiekiama technika ir siūlomi sprendimai atitiktų aukščiausius standartus. Apklausos rezultatai dar kartą patvirtino, kad Cat statybinė technika pateisina klientų lūkesčius, kai kalbama apie kokybę ir kainą, todėl dauguma klientų renkasi būtent šio, o ne kitų gamintojų įrangą.

Apie „ICERTIAS Best Buy Award“ projektą

Dabar labiau nei bet kada pirkėjai tapo išmintingesni ir išrankesni. Priimdami galutinį sprendimą dėl pirkinio, jie atsižvelgia į kiekvieno produkto kainą bei kokybę. Geras kainos ir aukščiausios įmanomos kokybės santykis klientams yra labai svarbus.

„ICERTIAS Best Buy Award“ – tai organizacijos ICERTIAS (International Certification Association GmbH), įsikūrusios Ciuriche, Šveicarijoje, projektas, kurio tikslas yra suvokti vartotojų patirtį ir supratimą apie produktus ir paslaugas, kurie, klientų nuomone, užtikrina geriausią kainos ir kokybės santykį.

Šis projektas ir sertifikavimas skirti supaprastinti geriausių prekių ir paslaugų už palankiausią kainą paiešką. Taip siekiama padėti klientams užsitikrinti optimalią naudą vietos ir tarptautinėse rinkose.

„ICERTIAS Best Buy Award“ tyrimas atliekamas pagal Tarptautinio rinkos ir socialinių tyrimų kodekso nuostatas, patvirtintas Tarptautinių prekybos rūmų (ICC) ir Europos mokslinių tyrimų ekspertų asociacijos (ESOMAR).


Metodika ir imtis

Apklausa buvo atlikta 2017 m. spalio mėn. naudojant internetinį klausimyną, kuris buvo pateiktas 1 200 statybos specialistų ir savarankiškai statybos darbais užsiimančių asmenų Lietuvoje, panaudojus kompiuterizuotą internetinių apklausų-giluminio žinomumo metodą (CAWI-DEEPMA).

 

© 2017, ICERTIAS – International Certification Association GmbH