Naujienos

„Avesco“ – oficialus „Caterpillar“ atstovas Lietuvoje

Brangūs klientai, partneriai, draugai,

greitai besikeičianti mūsų verslo aplinka skatina nuolat kontroliuoti ir, kur reikia, reaguoti į kintančias aplinkybes. Pirmaujančiam statybos technikos gamintojui „Caterpillar Inc.“ Lietuvoje nuo 2000 metų atstovavo UAB „Witraktor“ – „Wihuri OY Technical Trade“ (Suomija) padalinys.

Suomijoje „Wihuri OY Technical Trade“ įmonė jau keletą dešimtmečių yra žinoma kaip pirmaujantis ekspertas ir patikimas verslo partneris. Siekdamas išlaikyti ir toliau plėsti verslą, „Wihuri OY Technical Trade“ įmonės „Caterpillar“ padalinys sutelks visą dėmesį į savo produktų pardavimą bei jų techninę priežiūrą Suomijoje.

Todėl „Avesco AG“ (Šveicarija) perims „Wihuri OY Technical Trade“ „Caterpillar“ atstovavimą Baltijos šalyse ir taps Jūsų naujuoju oficialiu „Cat“ paslaugų tiekėju ir partneriu visose verslo srityse Lietuvoje nuo 2016 m. spalio 1 d. UAB Avesco Lithuania nuo šiol yra oficialus „Cat“ technikos atstovas Lietuvoje, kuris taip pat atstovaus „Metso“ ir „Sitech“ produktus.

„Avesco AG“ didžiuojasi savo profesionalia pardavimų, techninio ir klientų aptarnavimo specialistų komanda visoje Lietuvoje. UAB Avesco Lithuania perėmė visus darbuotojus. Mūsų ateinančių metų tikslas yra padidinti veiklos mastą ir klientų aptarnavimo aprėptį, dar labiau pagerinti Jūsų „Cat“ technikos darbą ir tokiu būdu padaryti Jūsų verslą pelningesnį.

„Avesco AG“ įmonė, įsikūrusi Langentalyje, Šveicarijoje, jau daugiau nei 85 metus yra „Caterpillar“ atstovė. Savininkai ir atstovybės vadovai Christoph Ammann ir Daniela Aeschlimann-Schneider yra penktosios ir šeštosios Ammann šeimos kartų atstovai, kurie profesionaliai vadovauja komandai, taip užtikrindami šeimos tradicijų ir vertybių tęstinumą.

„Avesco AG“, „Cat“ atstovybėje Šveicarijoje, dirba apie 600 darbuotojų. Įmonėje remiamasi ilgalaikėmis tradicijomis ir jų tęstinumu, puoselėjamas entuziastingas, dinamiškas ir novatoriškas pasiryžimas bei nuolatinis tobulėjimas.

 

Daugiau informacijos
Oficialus pranešimas
Apie Avesco

atgal